poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Medal niejeden w K-1

W miniony weekend we Wrocławiu kickbokserzy TKKF i Gladiatora Siedlce z powodzeniem rywalizowali w Mistrzostwach Polski seniorów i juniorów w K-1.

Złotym medalistą mistrzostw został Dominik Grzęda w kat. 86 kg (junior starszy). Ze srebrnych medali cieszyły się: Kinga Mikołajczuk w kat. 52 kg (juniorka starsza) i Angelika Nurzyńska w kat. 52 kg (juniorka młodsza), zaś trzecie miejsce zajęła Weronika Adamczyk w kat. 70 kg (juniorka starsza). Wszyscy wyżej wymienieni są reprezentantami TKKF Siedlce.

Jeśli chodzi o zawodników Gladiatora Siedlce, również mogą się pochwalić zdobyczami medalowymi. Złoty krążek stał się udziałem Rafała Krasuskiego rywalizującego w kat. 54 kg. W kategorii wagowej 60 kg tytuł mistrzowski wywalczyła Katarzyna Posiadała, natomiast stopień niżej stanęła Judyta Niepogoda.

13473737_1261383240568731_706584768_n

źródło: własne / Polski Związek Kickboxingu; foto: pzkickboxing.pl / Gladiator Siedlce