poniedziałek, 15 lipca 2024r.

Na nartorolkach po tartanie

W Siedlcach odbyło się w Grand Prix Mazowsza w biegach na nartorolkach. W zawodach wzięło udział ponad 60 zawodników z 6 klubów północno-wschodniej Polski.

W imprezie zorganizowanej przez UKS Rawa Siedlce i Warszawski Okręgowy Związek Narciarski biegacze rywalizowali w sprintach na dystansie 1 kilometra. Całość odbyła się na stadionie lekkoatletycznym Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, przy ul. Prusa 6. Rywalizacja przebiegała w kategoriach od seniora do juniora E. Najpierw przeprowadzono kwalifikacje ze startem indywidualnym co 15 sekund, a następnie – w zależności od liczebności uczestników – startowano w czteroosobowych grupach metodą pucharową.

W wielu kategoriach wiekowych, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców, czołowe lokaty zajmowali reprezentanci gospodarzy – UKS Rawa Siedlce. Zwycięzcami zostali: Aleksandra Fundanicz (seniorki), Anna Bielecka (juniorka A), Kamila Borkowska (juniorka B), Damian Duk (senior), Arkadiusz Posiadała (junior A), Karol Filipek (junior B), Piotr Sobiczewski (junior C), Igor Kowalski (junior E).

Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

WYNIKI KOBIETY            

WYNIKI MĘŻCZYŹNI

Siedleckie Grand Prix wchodzi w skład czterech biegów na Mazowszu i Podlasiu, których klasyfikacja generalna ustalona będzie na podstawie trzech najlepszych startów. W sobotę 18 czerwca odbędą się drugie zawody – w Supraślu.

 

źródło i foto: skipol

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;