niedziela, 14 lipca 2024r.

„Siedlce dobrym miejscem na rozwój”

Katarzyna Trzeciak jest jedną z koszykarek, które zdecydowały się na pozostanie w MKK Siedlce. Co zdecydowało o jej decyzji?

– Siedlce to dobre miejsce, dobrze się tutaj czułam i niczego mi nie brakowało – mówi Trzeciak. – Jestem bardzo zadowolona z pobytu w MKK i myślę, że skoro było dobrze to nie ma potrzeby zmieniać i szukać czegoś na siłę. Wiadomo, że każdemu zawodnikowi zależy na tym, aby stale podnosić swoje umiejętności i zbierać cenne doświadczenie, a do tego potrzebne jest otrzymanie szansy. Dlatego uważam, że Siedlce są dobrym miejscem na rozwój dla każdej młodej zawodniczki.

Trzeciak obecnie przebywa na zgrupowaniu kadry w Pruszkowie, gdzie biało-czerwone szykują się do pracowitego obozu w Chinach. – Dla nas sezon się nie skończył i w zasadzie wakacje będą bardzo krótkie lub nie będzie ich wcale, ale coś za coś. We wtorek rozpoczęłyśmy krótkie zgrupowanie w Pruszkowie. Parę dni później wylecimy na turniej do Chin, gdzie rozegramy 9 spotkań. Jesteśmy na etapie budowania naszej gry, docierania się, ale wszystko idzie w dobrą stronę, z meczu na mecz jest coraz lepiej – zakończyła reprezentantka Polski.

 
źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;