poniedziałek, 15 lipca 2024r.

Koniec plaży, czas na treningi (fotogaleria)

Rugbiści siedleckiej Pogoni mają za sobą pierwszy trening pod okiem Rafała Matusiaka.

Nowy szkoleniowiec na pierwszych zajęciach nie mógł skorzystać ze z wszystkich zawodników. Niektórzy zmagają się z problemami zdrowotnymi, zaś inni przebywają na zgrupowaniach kadr narodowych.

Matusiak będzie musiał radzić sobie w nowym sezonie bez Jakuba Bobruka (koniec wypożyczenia z Budowlanych Lublin), Piotra Psuja (Budowlani Lublin) oraz Piotra Zemły (szuka klubu). Niepewna jest przyszłość Michała Węzki, która być może zdecyduje się na kierunek lubelski.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Tydzień przed startem ligi (3 września) siedlczanie zagrają w Lublinie sparing z Budowlanymi. Trenerem beniaminka Ekstraligi jest były szkoleniowiec Pogoni, Stanisław Więciorek.


W niedzielę (31 lipca) siedlczanie wzięli udział w turnieju w rugby plażowym. Warszawskie zmagania zakończyły się zwycięstwem Pogoni. W pokonanym polu zostały między innymi stołeczne drużyny: Legia i Skra. Turniej na piasku był toczony systemem każdy z każdym.

13882310_583783958448324_7353485551436256716_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skład Pogoni: Paweł Antoszczuk, Tomasz Biernacki, Dawid Dybowski, Łukasz Klimowicz (MVP), Bartosz Nasiłowski, Przemysław Rajewski, Wojciech Szonecki

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert / Strefa Rekreacyjna Aktywna Warszawa

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;