czwartek, 18 lipca 2024r.

Szczypiorniści Pogoni wznowili treningi

16 sierpnia przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli szczypiorniści Pogoni Siedlce. Pod wodzą Emila Kożuchowskiego treningi odbywają się dwa razy dziennie.

Siedlczanie odbywają dwa treningi w ciągu dnia. Najpierw ćwiczą kondycję na zmianę z siłownią, by wieczorem skupić się na zajęciach z piłką. W planach Pogoniści mają dwa mecze sparingowe.

Zespół Pogoni w rozgrywkach ligowych będzie występował w III lidze seniorów oraz rozgrywkach juniora młodszego. Nieoficjalnie wiadomo, że w III lidze występować będzie 7 drużyn. Trenerem seniorów będzie Emil Kożuchowski, zaś z juniorami pracować będzie Krzysztof Sobieszczak, Janusz Żydowicz i Michał Kluczek. Jeśli chodzi o ruchy kadrowe to dwóch juniorów siedleckiego klubu Jeremi Orłowski i Rafał Kicka zostało wypożyczonych do SPR Wybrzeże Gdańsk i tam również będą kontynuować naukę w klasie sportowej ZSSiO w Gdańsku.

III liga swoje rozgrywki rozpocznie prawdopodobnie 1 października.

Przejście do MKS Pogoń Siedlce otwiera nam wiele możliwości, takich jak pozyskiwanie sponsorów, których poszukujemy. Wszyscy trenerzy razem z zawodnikami przeszli do nowego klubu. W odróżnieniu od poprzedniego sezonu, gdzie celem było ogrywanie młodych zawodników, w tym roku priorytetem jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej – powiedział Emil Kożuchowski.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;