wtorek, 18 czerwca 2024r.

Zmiany kadrowe w MKS

Trener Rafał Matusiak zakończył kompletowanie kadry Pogoni przed nowym sezonem. Do MKS dołączyło dwóch reprezentantów Ukrainy i dwóch Polaków.

Pogoń zapewniła sobie usługi 37-letniego Siergieja Garkawyja, który w przeszłości reprezentował barwy Arki Gdynia. Łącznik ataku ma w swoim cv także występy w ukraińskiej kadrze. Reprezentacyjną szatnię dzielił z nim 36-letni Mykoła Kyrsanow, który postara się o wzmocnienie formacji młyna w siedleckim klubie.

Pogoń wypożyczyła Jakuba Słowika z Legii Warszawa. W zamian do Wojskowych na tej samej zasadzie przeszło trzech młodych wychowanków MKS: Kamil Bieliński, Paweł Trebnio i Jakub Wyrozębski. Do Legii wypożyczony został także doświadczony Paweł Narojek.

Do treningów powrócił Paweł Stempel, który w przeszłości był juniorskim reprezentantem Polski w biegach sprinterskich. Wbrew wcześniejszym pogłoskom z Pogoni nie odszedł Michał Węzka.

W sobotę 3 września siedlczanie rozegrają sparing z Budowlanymi w Lublinie. Tydzień później (10 września) o 16:00 w Gdyni podopieczni Matusiaka zainaugurują sezon 2016-17.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;