wtorek, 18 czerwca 2024r.

Pucharowych zmagań ciąg dalszy

Bieg Beskidy Bez Granic w Istebnej był czwartą eliminacją a nartorolkowe sprinty Rollsprint w Bystrej Śląskiej piątą eliminacją Pucharu Polski PZN na nartorolkach. W rywalizacji brali udział zawodnicy i zawodniczki UKS Rawa Siedlce.

W Istebnej panie rywalizowały na dystansie 5 km pod górę (uphill) stylem dowolnym. Trzecia w rywalizacji seniorek była Anna Staręga, zaś piąta – Joanna Bronisz. Siódme miejsce w kat. juniorek A zajęła Anna Bielecka, a na szóstej pozycji rywalizację w kat. juniorek B zakończyła Justyna Stefaniuk. Dziesiąta w kat. juniorki C była Natalia Proń. Panowie pokonywali dystans 10 km. Czwarte miejsce w kat. seniora zajął Maciej Staręga, a tuż za jego plecami finiszował Paweł Klisz. Siódmy w kat. juniora C był Arkadiusz Posiadała, a na dziesiątej pozycji do mety dotarł Piotr Sobiczewski (junior C).

W Bystrej Śląskiej narciarze z Rawy pokazali się z dużo lepszej strony niż na dłuższym dystansie dzień wcześniej w Istebnej. Pierwszy linię mety wśród seniorów przekroczył Paweł Klisz, a drugi był Maciej Staręga. Czwarta w seniorkach była Anna Staręga, szósta Joanna Bronisz. Siódme miejsce w kat. juniorki A zajęła Anna Bielecka, zaś szóste Oliwia Pawełko. Siódma w kat. juniorki B była Justyna Stefaniuk, Piotr Sobiczewski był dziewiąty w kat. juniora C, natomiast Rozalia Prokurat – ósma w kat. juniorki C.

źródło: własne / skipol; foto: skipol

 

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;