wtorek, 30 kwietnia 2024r.

Makowski i Sulejmani zagrali w reprezentacjach

Cały mecz w młodzieżowej reprezentacji Macedonii rozegrał skrzydłowy Pogoni Alban Sulejmani. Połówkę w biało-czerwonych barwach U-21 zagrał Rafał Makowski.

Polacy do lat 21 rywalizowali w Gorgonzoli z włoskimi rówieśnikami w ramach Turnieju Czterech Narodów. Biało-czerwoni przegrali 0:3, a wynik został ustalony jeszcze przed przerwą. Rafał Makowski rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, ale został zastąpiony w przerwie przez Pawła Bochniewicza.

06.10.16, 15:00 – Gorgonzola

TCN: Włochy – Polska 3:0 (3:0)

Bramki: Riccardo Orsolini 14, Federico Dimarco 36, 44

Alban Sulejmani w meczu z Polską wystąpił na szpicy, ale nie miał zbyt wielu okazji do wykorzystania swoich atutów. Do przerwy na tablicy widniał bezbramkowy remis. Tuż po zmianie stron worek z bramkami rozwiązał Kamil Jóźwiak. Sulejmani rozegrał 90 minut. W sobotę 8 października o 11:00 Macedonia zmierzy się z Irlandią Północną.

06.10.16, 15:30 – Szubin

El. ME U-19: Polska – Macedonia 4:0 (0:0)

Bramki: Kamil Jóźwiak 48, Kamil Wojtkowski 65, 69, Paweł Tomczyk 82

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert