poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Kawashi Team w „Mam Talent” (wideo)

Kawashi Team, wywodzący się z Siedlec, wziął udział w znanym w Polsce programie „Mam talent”, emitowanym w stacji TVN. Emisja odcinka z udziałem Kawashi miała miejsce w sobotę – 15 października.

Większości osób nie trzeba prezentować idei programu. Gwoli przypomnienia powiedzmy, że „Mam talent” to program rozrywkowy o charakterze konkursu. Jego celem jest wyłonienie zwycięzcy spośród osób prezentujących swoje możliwości artystyczne.

Tej jesieni w stacji TVN emitowana jest już 9 edycja tego show. W ostatnim odcinku mieliśmy okazję zobaczyć wywodzącą się z Siedlec grupę Kawashi Team. Jurorom jakimi są: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola występ Kawashi przypadł do gustu. – Jury było pod wrażeniem pokazu gdzie dostaliśmy 3 razy „Tak” oraz bardzo pozytywne komentarze. Pokazaliśmy coś czego na pewno jeszcze nie było w tym programie – powiedział po programie trener Rafał Popek. – Liczyliśmy na to, iż więcej pokażą w TV, ale z drugiej strony wiele osób w ogóle nie doczekało się swoich występów w TV, zatem dobre i to – wyraził zadowolenie coach Kawashi.

MATERIAŁ FILMOWY Z UDZIAŁEM KAWASHI TEAM

– Było to ciekawe doświadczenie dla nas. Udział w tym programie miał inny charakter niż np. udział w zawodach sportowych. Chcieliśmy pokazać się szerszej publiczności i przedstawić tę nową i mało znaną dyscyplinę sportową jaką są extremalne sztuki walki. Z samego występu jesteśmy bardzo zadowoleni – podsumował Rafał Popek.

W programie Kawashi Team udział wzięli trenerzy i zawodnicy: Rafał Popek, Marcin Popek, Michał Rosiński, Adrian Cetnar, Jan Zdaniewicz, Wiktor Zwierzyński, Jakub Woźny, Marcel Kisieliński, Wiktoria Gwiazdecka.

Mimo aprobaty jurorów, siedleckiej grupie nie udało się znaleźć w gronie 40 półfinalistów 9 edycji. Konkurencja była zbyt duża i ostatecznie do szczęśliwej czterdziestki wybrano przedstawicieli innych talentów. Warto jednak pogratulować Kawashi występu i życzyć sukcesów w dalszej działalności.

Nie był to jedyny program, w którym swoje umiejętności pokazali reprezentanci Kawashi Team. Już niedługo zostanie wyemitowany program z ich udziałem w TVP ABC.

 

źródło: własne / TVN; foto: TVN

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;