czwartek, 18 lipca 2024r.

Kwartet kadrowy

Magdalena Koperwas, Roksana Schmidt, Katarzyna Trzeciak i Paulina Żukowska zostały powołane do reprezentacji Polski, która od 13 listopada na zgrupowaniu w Wałbrzychu będzie się szykować do meczów z Niemkami i Belgijkami.

Zgrupowanie w Wałbrzychu będzie ostatnią fazą przygotowań do meczu kwalifikacyjnego do EuroBasketu 2017 z Belgią. To spotkanie biało-czerwone rozegrają w środę 23 listopada o godz. 20:15 w Hali Aqua Zdrój. Wcześniej kadra dowodzona przez trenera Teodora Mollova będzie miała okazję sprawdzić swoje możliwości na tle reprezentacji Niemiec. Sparing z tym rywalem zaplanowano na środę 16 listopada. Początek o godzinie 18:00.

Powołania na zgrupowanie w Wałbrzychu otrzymały: Julia Adamowicz (Energa Toruń), Sylwia Bujniak, Aleksandra Pawlak (obie Widzew Łódź), Agnieszka Kaczmarczyk, Agnieszka Skobel, Agnieszka Śnieżek (wszystkie Ślęza Wrocław), Magdalena Koperwas, Roksana Schmidt, Katarzyna Trzeciak, Paulina Żukowska (wszystkie PGE MKK Siedlce), Dominika Miłoszewska, Kamila Podgórna, Amalia Rembiszewska (wszystkie Basket Gdynia), Małgorzata Misiuk (Wisła Can-Pack Kraków), Dominika Owczarzak (Pszczółka AZS UMCS Lublin), Magdalena Szajtauer (AZS AJP Gorzów Wielkopolski).

 

źródło: własne / Basket Liga Kobiet; foto: Basket Liga Kobiet

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;