czwartek, 18 lipca 2024r.

Pomagamy od serca

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji występu podczas turnieju charytatywnego „Pomagamy od serca”. SportSiedlce.pl włączył się w pomoc chorej Oliwce Wieczorek.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Mariusz Stępiński (reprezentant Polski, zawodnik francuskiego FC Nantes) oraz Łukasz Masłowski (były gracz klubów ekstraklasy, dyrektor sportowy Wisły Płock). Cała inicjatywa ma na celu pomoc 5-letniej Zduńskowolance Oliwce Wieczorek, która choruje na nowotwór złośliwy jakim jest siatkówczak. Na całe wydarzenie „Pomagamy od serca Oliwce” złożą się: turniej piłkarski oraz bal charytatywny. Niepowtarzalna okazja, aby zmierzyć się z mistrzami, a może nawet ich pokonać. W turnieju biorą udział 3 drużyny, dwie kolejne zostaną złożone z zawodników, występujących w polskiej ekstraklasie i nie tylko.

15284101_1751717518424406_3096592963253930922_n

Trzecia drużyna zostanie wyłoniona podczas licytacji. Zwycięska drużyna stanie oko w oko z zawodowcami. Turniej będzie rozegrany systemem każdy z każdym w przerwach między meczami nie
zabraknie licytacji sportowych gadżetów, które ofiarują gwiazdy reprezentacji Polski: Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik, Piotr Zieliński, Łukasz Teodorczyk i inni.

Zasady licytacji:
– propozycje należy wysyłać mailowo na pomagamyodserca@gmail.com
– cena wywoławcza to 2000 zł od drużyny
– gdy twoja propozycja zostanie przebita organizatorzy odeślą zwrotną informację, że zostałeś przelicytowany
– koniec licytacji nastąpi 22 grudnia 2016 roku o godzinie 12:00

O wszystkich złożonych ofertach organizatorzy będą informowali na bieżąco na dedykowanym profilu. Zapraszamy do składania ofert. Pamiętajcie – gramy aby pomóc chorej Oliwce – wszystkie zebrane w ten sposób środki zostaną przekazane na leczenie Oliwki.

RAZEM POKONAMY RAKA!

Więcej informacji:
www.facebook.com/pomagamyodserca
www.siepomaga.pl/oliwiawieczorek

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;