piątek, 14 czerwca 2024r.

19 zawodników na pierwszych zajęciach

Dziś o godzinie 17:00 pierwszy trening odbyły IV-ligowe rezerwy Pogoni Siedlce.

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego na bocznym boisku stadionu ROSRRiT stawili się w liczbie 19 osób. Zabrakło m.in. powracających do zdrowia po kontuzji Sebastiana Szcześniaka i Bartosza Szostka. Pojawili się za to zawodnicy, grający jesienią na wypożyczeniach: Michał Chałupka (Watra Mrozy), Bartosz Karczmarek (Tygrys Huta Mińska), Cezary Anusiewicz, Karol Grochowski i Dominik Krupa (wszyscy Wektra Zbuczyn).

Z nowych twarzy zobaczyć mogliśmy: Rafała Jaworskiego (Orlęta Łuków), Adama Chojeckiego (bez klubu, ostatnio Naprzód Skórzec) i Marcina Borkowskiego (z zespołu juniorów). Do kadry dwójki będą stopniowo wprowadzani wyróżniający się zawodnicy z najstarszego rocznika juniorów prowadzonego przez Łukasza Kordysa. Pod koniec przygotowań szkoleniowiec Pogoni II zadecyduje o ruchach kadrowych i przyszłością poszczególnych zawodników.

Zawodnicy na początku treningu przeprowadzili beep test, a następnie rozegrali gierkę wewnętrzną.

 

Lista zawodników uczestniczących w pierwszym treningu:

Bramkarze: Marcin Borkowski, Michał Chałupka

Obrońcy: Cezary Anusiewicz, Piotr Ceranka, Tomasz Kacprzak, Dominik Krupa, Paweł Łydkowski

Pomocnicy: Adam Chojecki, Karol Grochowski, Rafał Jaworski, Mateusz Kacprzak, Bartosz Karczmarek, Sebastian Krawczyk, Paweł Wasiluk, Mateusz Wassilow, Rafał Zin

Napastnicy: Jakub Malinowski, Patryk Skrzypek, Krystian Zbieć

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;