wtorek, 29 listopada 2022

Aqua fitness i Aqua rowery w Parku Wodnym Siedlce

W myśl hasła „Trzymaj formę, zrzuć kompleksy” Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza na zajęcia Aqua fitness i Aqua rowery w Parku Wodnym Siedlce.

Woda to idealne miejsce do ćwiczeń. Nasze ciało jest lżejsze, a ruchy łatwiejsze. Dodatkowe uczucie relaksu i orzeźwienia, sprawia, że ćwiczenia stają się prostsze i przyjemniejsze. Gimnastyka w wodzie jest dużo bardziej efektywna niż na lądzie, ponieważ opór, jaki stawia woda pomaga nam spalić więcej kalorii, a nasze mięśnie pracują wydajniej. Co ważne, woda znacząco odciąża stawy, dzięki czemu maleje ryzyko urazu czy kontuzji.

Aqua fitness, czyli gimnastyka w wodzie to zajęcia dla każdego, bez względu na wiek czy stopień sprawności. Nie jest wymagana umiejętność pływania (zajęcia odbywają się na bezpiecznej głębokości). Ta forma aktywności pozwala w szybki, łatwy sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. Podczas zajęć wykorzystywane są różne akcesoria jak makarony, deski, piłki. Z kolei Aqua rowery to zajęcia wytrzymałościowe na specjalnych rowerach stacjonarnych ustawionych na dnie basenu. Dynamiczny trening przy muzyce poprawia kondycję i samopoczucie, a przy tym redukuje tkankę tłuszczową.

Zajęcia odbywają na basenie sportowym parku wodnego we wtorki i czwartki.

Aqua fitness – wtorki i czwartki, godz. 16:30
(grupa max 15-osobowa)

Aqua rowery – wtorki i czwartki, godz. 17:30
(grupa max 8-osobowa)

Czas 1 zajęć: 45 min.
Koszt: 30 zł/jednorazowe zajęcia

ARMS wprowadziła możliwość płacenia za Aqua zajęcia za pomocą Siedleckiej Karty Sportowej.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, ARMS prosi o wcześniejszą rezerwację – mailowo: idolek@parkwodny.siedlce.pl lub telefonicznie: 530 489 626 oraz 25 633 33 33 wew. 305.

 

źródło i foto: ARMS

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

f