wtorek, 16 lipca 2024r.

Tenisowe potyczki o prymat w Siedlcach

Tenisowe potyczki o prymat w Siedlcach

Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach był organizatorem Indywidualnych i deblowych Mistrzostw Siedlec Amatorów w tenisie stołowym. Prezentujemy rozstrzygnięcia.

28 stycznia 2017 r. Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach był organizatorem „Indywidualnych Mistrzostw Siedlec Amatorów w tenisie stołowym”. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach:
Grupa I – amatorzy do 45 lat oraz zawodnicy
Grupa II – weterani pow. 45 lat.

Do rywalizacji ogółem przystąpiło 34 zawodników. Turniej rozgrywano systemem do dwóch przegranych. W finale kategorii do 45 lat Leszek Gil pokonał Łukasza Skoneckiego 3:0. W kategorii weteranów – pow. 45 lat po zaciętym pojedynku Artur Kasprzak ograł Henryka Grzybowskiego w stosunku 3:2.

Szczegóły TUTAJ


29 stycznia 2017 r. Zarząd Miejski TKKF w Siedlcach był organizatorem Mistrzostw Siedlec Amatorów w tenisie stołowym w debla. Do rywalizacji przystąpiło 16 par. W pierwszym etapie rozgrywek pary drogą losowania podzielono na cztery grupy. W grupach grano systemem „każdy z każdym”. Z każdej grupy do dalszego etapu rozgrywek awansowały dwie pierwsze pary. W drugim etapie rozgrywek wystąpiło osiem par, które rywalizowały systemem pucharowym.

W finale para Krzysztof Figat / Adam Schnajder pokonała debel Wiesław Wiśniewski / Sebastian Kałabun 3:1.

Szczegóły TUTAJ

Zawody rozegrano w sali do tenisa stołowego ARMS.

 

źródło: własne / TKKF Siedlce; foto: Web

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;