wtorek, 23 kwietnia 2024r.

Występy siedlczan na Mistrzostwach Polski w Wiśle

W drugim dniu Mistrzostw Polski Seniorów na trasach Kubalonki w Wiśle zawodnicy UKS Rawa Siedlce rywalizowali w biegach stylem klasycznym na dystansie na 5 i 10 km.

W biegu kobiet na 5 kilometrów najlepsza z siedlczanek, Daria Krupa z czasem 17:53.8 uplasowała się na 20 pozycji. Na najniższym stopniu podium stanęła Izabela Marcisz z SS Przadki Ski, drugiej miejsce zajęła Urszula Letocha z LKS Hilltop Wisniowa-Osieczany, a najlepsza na tym dystansie okazała się zawodniczka AZS AWF Katowice, Kornelia Kubinska.

WYNIKI – KOBIETY

Wśród mężczyzn na podium stanęli kolejno: Dominik Bury (MKS Istebna), Jan Antolec (AZS AWF Katowice) i Michał Skowron (MKS Karkonosze). Tuż za pudłem uplasował się najlepszy z UKS Rawa Siedlce – Maciej Staręga. 5 miejsce zajął drugi z siedlczan, Paweł Klisz.