sobota, 9 grudnia 2023r.

Futboliada #16: Twierdza? Nie stwierdzam

Futboliada #16: Twierdza? Nie stwierdzam

Prezentujemy premierę szesnastego odcinka programu Futboliada pt. Twierdza? Nie stwierdzam, w którym o Pogoni Siedlce dyskutują Mateusz Ciulak, Kamil Sulej i Kamil Ułasiuk.

Odcinek poświęcony został podsumowaniu dwóch przegranych spotkań z Olimpią Grudziądz i Wigrami Suwałki, zmianach w wyjściowym składzie oraz zapowiedzi meczu z Chrobrym Głogów. Zapraszamy do odsłuchu!

 

 

Pozostałe odcinki:

Futboliada #15: Bytów zdobyty
Futboliada #14: Pod znakiem remisów
Futboliada #13: Górnik zakopany
Futboliada #12: Kierunkowy do Siedlec?
Futboliada #11: Czas na wiosnę
Futboliada #10: Do ligi bliżej niż dalej
Futboliada #9: Obozowe historie
Futboliada #8: Zagraniczne łowy
Futboliada #7: Wracamy do gry!
Futboliada #6: To nie FIFA
Futboliada #5: Umarł król, niech żyje król!
Futboliada #4: Na koniec udanej jesieni
Futboliada #3: Pogoń dla Pogoni
Futboliada #2: Legia, Legia i po Legii
Futboliada #1: Supersparing

 

źródło: własne; foto: Kamil Ułasiuk

DODAJ KOMENTARZ

5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Wydaje mi się że potrzebna jest zmiana trenera. Chłopaki w chwili obecnej nie mają wiary . Brak nowych koncepcji gry trenera. Mecz z Chrobrym powinien dać odpowiedź zarządowi co robić. Chyba że zarządowi nie zależy na jak najlepszej pozycji klubu i będą czekać do ostatnich trzech męczy i wyślą na bezpłatny urlop trenera. Ale moim zdaniem to najgorszy scenariusz bo nowy trener mogły tchnąć ducha w chłopaków bo potencjał jest a poza tym miałby czas na to by przygotować się do oceny kto przydałby się na następny sezon.

Jak tracą 2 bramki w ciągu kilku czy kilkunastu minut, to całą koncepcję trenera szlak trafia. Piłkarze do roboty niech się biorą. Bardzo trafione spostrzeżenia panów redaktorów o meczach.

Jesienią im się chciało a wiosną już nie? Wydaje mi się że co niektórzy mają aspiracje gry w extraklasie więc nie trzeba ich namawiać do roboty. Moim zdaniem gra wynika z tego że skrzydłowy obrońcy są zaangażowani za bardzo w grę skrzydłami. W momencie straty piłki ciężko im odbudować obronę. Zbyt szybko staramy się przesłać piłkę do przodu . Często wychodzą straty już w środku pola. Jesienią Wrzesiński często był uruchamiany krosowymi podaniami. Konrad miał czas żeby się rozpędzić i były efekty. Teraz często gramy krótką piłka. Zawezone​ jest pole gry. Nawet Skawiński cofa się moim Zdaniem zbyt daleko gdzieś… Czytaj więcej »

Środkowi obroncy w ostatnich meczach dają du. y na całego. Zytko popełnia katastrofalne błędy. Nie ma meczu zeby czegoś nie odwalił.

Piłkarze skarżą sie na prawo i lewo ze sa dojeżdżani za mocno na treningach.Moze tu jest problem?

Zresztą…Wystarczy popatrzec chocby na Wrzesinskiego.Na jesieni biegał,na wiosne człapie.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;