piątek, 14 czerwca 2024r.

Pucharowe starty zapaśnicze przedstawicieli WLKS

Przedstawiciele sekcji zapaśniczej WLKS Siedlce-Nowe Iganie w ostatnim czasie uczestniczyli w zawodach w różnych regionach Polski.

W dniach 7-8 kwietnia w Gniewie (woj. pomorskie) odbyły się dwie imprezy zapaśnicze: II Puchar Polski kadetek oraz Turniej Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich.

W pucharowych zmaganiach dobrze wypadła Karolina Urban zajmując w kat. 43 kg drugie miejsce. Magdalena Kisielińska rywalizująca w kat. 65 kg zdołała stanąć na najniższym stopniu podium.

Pozostałe zawodniczki WLKS plasowały się na dalszych pozycjach. Na siódmych miejscach znalazły się: Katarzyna Pachnik w kat. 49 kg i Magdalena Sasim w kat. 70 kg, a na ósmej lokacie Elwira Sprzonczak w kat. 46 kg.

WLKS w klasyfikacji zespołowej został sklasyfikowany na piątej pozycji.

W Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich w rywalizacji juniorek Dominika Szynkowska w kat. 48 kg okazała się najlepsza!

 


W dniach 7-9 kwietnia w Staszowie (woj. świętokrzyskie) odbył się II Puchar Polski kadetów w stylu wolnym. Mieliśmy w tych zawodach jednego przedstawiciela WLKS, którym był Adrian Gorczyca. Siedlczanin rywalizujący w kat. 46 kg pokazał, że jego forma w ostatnich kilku miesiącach jest na bardzo wysokim poziomie i wygrał swoją konkurencję.

 

źródło: własne / sportzona; foto: pelplin.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;