niedziela, 14 lipca 2024r.

Nartorolkowe sukcesy narciarzy Rawy

Narciarze UKS Rawa Siedlce zajmowali wysokie miejsca w rozegranych 6 maja w Augustowie drugich zawodach cyklu Ski Tour na nartorolkach. Rywalizowano na czterech dystansach, w zależności od wieku.

Do biegu głównego II Ski Tour na nartorolkach czyli dystansu 22 kilometrów stanęło 15 zawodników. Rywalizację wygrał Daniel Iwanowski (UKS Rawa Siedlce) uzyskując czas 45.47 minuty. Tym samym o 5 minut poprawił rekord trasy sprzed roku. Drugiego na mecie Krzysztofa Małkińskiego wyprzedził o ponad 3 minuty. Dystans 22 km postanowił pokonać także trener Rawy, Grzegorz Staręga. Osiągając czas 1:02:40 został sklasyfikowany na 12 pozycji.

WYNIKI 22 KM

Na dystansie 16 kilometrów walczyli zawodnicy w kategorii U-18 (urodzeni w roku 1999 i młodsi) oraz panie. Drugie miejsce zajął kolejny reprezentant Rawy Karol Filipek. Jako dwunasta na mecie pojawiła się Anna Bielecka. W biegu, który ukończyło 14 osób startowała także Maria Staręga (żona Grzegorza i mama Maciej i Ani). W klasyfikacji kobiet Bielecka była piąta, a Staręga siódma.

WYNIKI 16 KM

Na dystansie 11 kilometrów rywalizowali zawodnicy i zawodniczki kategorii wiekowa 2001-2003. Wygrał Piotr Sobiczewski z UKS Rawa Siedlce. Szósty był Maciej Krajcer, osiemnasty Amadeusz Aniszewski, a dwudziesta pierwsza Diana Myrcha.

WYNIKI 11 KM

Najmłodszą i najliczniejszą kategorią była grupa zawodniczek i zawodników urodzonych w roku 2004 i młodsi. Pierwszym zawodnikiem okazał się (czwarty w kat. open) Michał Okniński. Trzeci wśród chłopców (jedenasty w kat. open) był Igor Kowalski. Siedemnaste miejsce w kat. Open zajęła Aleksandra Śnitko

WYNIKI 5,5 KM

 

źródło: własne/ skipol; foto: skipol

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;