niedziela, 14 lipca 2024r.

Wyróżnienie Burty. Wychowanek Pogoni trenował z reprezentacją Polski

W środę swoje zgrupowanie rozpoczęła piłkarska reprezentacja Polski. W treningu gościnnie wziął udział wychowanek Pogoni Siedlce Józef Burta.

Od początku zgrupowania przyjechał tylko Łukasz Fabiański, natomiast zabrakło Wojciecha Szczęsnego oraz Łukasza Skorupskiego. Pierwszy z tej dwójki dostał urlop i do kadry dołączy z kilkudniowym opóźnieniem, z kolei drugi nie mógł pojawić się z przyczyn rodzinnych. W związku z tym na trening selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka zaprosił dwóch młodych bramkarzy Legii Warszawa: Radosława Majeckiego oraz wspomnianego na początku wychowanka siedleckiej Pogoni Józefa Burtę.

 

Burta pojawił się nawet w tradycyjnych nagraniach Łukasza Wiśniowskiego na kanale Łączy Nas Piłka pokazujących polską reprezentację od kulis. Zawodnika z Siedlec na filmiku można zobaczyć od momentu 5:10.

 

Burta wziął również udział w czwartkowym treningu reprezentacji i ponownie zagościł w filmiku na kanale Łączy Nas Piłka. Tym razem pojawił się także wątek siedlecki, który można obejrzeć od 4:58.

 

źródło: własne/ ŁNP; foto: Facebook

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;