piątek, 14 czerwca 2024r.

Weterani zagrali na Mistrzostwach Polski

W Wałbrzychu zostały rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów w tenisie stołowym. W tych zawodach wzięło udział dwóch zawodników z Siedlec.

W grze pojedynczej kobiet w kategorii 50-59 lat wystąpiła Anna Osińska. W fazie grupowej siedlczanka jedno spotkanie wygrała, a w drugim poniosła porażkę. Tenisistka z drugiego miejsca awansowała do ćwierćfinału, gdzie przegrała z Aliną Zborowską 0:3. W turnieju pocieszenia Osińska po zaciętym boju uległa Reginie Kasprzak i całe zawody zakończyła na miejscach 5-6.

Wyniki: gra pojedyncza kobiet 50-59 lat

Adam Schneider zagrał w kategorii 70-74 lata. W grupie B siedlczanin po dwóch zwycięstwach i porażce zajął 3 miejsce. Oznaczało to, że tenisista zagra w turnieju pocieszenia. Tam Schneider nie miał sobie mocnych i po trzech wygranych rundach zajął 9 miejsce w turnieju.

Wyniki: gra pojedyncza mężczyzn 70-74 lata

Siedlczanie zagrali także w grach deblowych. Anna Osińska w parze z Teresą Gregorczyk odpadła w 1/2 finału. Adam Schneider zagrał z Leonem Pawlakiem. Para dotarła do półfinału, a tam lepsi od nich okazali Marian Finkowski oraz Bronisław Kurzak.

Wyniki: gra podwójna kobiet 50-59 lat

Wyniki: gra podwójna mężczyzn 70-74 lata 

Anna Osińska zagrała także w grze mieszanej, gdzie wystąpiła z Dariuszem Świdrem. W pierwszej rundzie mikst bezproblemowo pokonał rywali 3:0. Niestety, w 1/8 finału tenisiści przegrali po zaciętym meczu 2:3 i zakończyli swój udział w turnieju.

Wyniki: gra mieszana

 

źródło: własne / PZTS; foto: Marek Przybyłowicz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;