czwartek, 13 czerwca 2024r.

Water Slide powraca z potrójną siłą!

Water Slide, czyli najdłuższa w Polsce 100-metrowa ślizgawka powraca do Siedlec z potrójną siłą! Tym razem na początek „Wakacji na fali” z Agencją Rozwoju Miasta Siedlce.

Nie masz jeszcze pomysłu, jak spędzić pierwszy weekend lata? 24 czerwca (sobota) czeka was 100 metrów ostrego ślizgu! Już po raz drugi ARMS ruszy w szalonym tempie z wiaduktu kolejowego na Water Slide w stronę Piłsudskiego. Pamiętajcie? W zeszłym roku było nas ponad 5 tysięcy, a łącznych zjazdów odnotowano aż 11 tysięcy. A jak będzie w tym roku ? Liczymy na was, bo przed nami wieeeelkie emocje i mnóstwo atrakcji dla każdego!

Impreza oficjalnie rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do godz. 19:00. Zabawę nakręcać będzie grupa animatorów oraz DJ Jackson z muzyką na żywo. Nad Waszym bezpieczeństwem przez cały czas czuwać będzie grupa ochroniarzy oraz pomoc medyczna.

To nie wszystko!

Imprezami towarzyszącymi podczas wodnego szaleństwo będzie m. in. pokaz trialu motocyklowego zorganizowany przez klub motocyklowy Gryf MC Poland na ul. Wojska Polskiego. Z kolei po przeciwnej stronie na ul. Szkolnej oraz na parkingu przed budynkiem PGE, przy ul. Piłsudskiego rozciągać się będzie pierwszy w naszym mieście Zlot Food Trucków. Do Siedlec zawita ponad 20 najlepszych Food Trucków z całej Polski serwujących potrawy kuchni z czterech stron świata. Będzie odjazdowo, smacznie i na fali!

Udział w wydarzeniu dla wszystkich uczestników będzie całkowicie bezpłatny!

A to nie wszystko!

Od 22:00 do 6:00 rano wszystkich, którzy kochają Nocne Pływanie zapraszamy do Parku Wodnego. Płacisz 16 zł i pływasz bez limitu całą noc! Cena obejmuje także korzystanie ze strefy saun i wszystkich atrakcji na hali basenowej.

Radości i szaleństwa będzie bez liku! Do zobaczenia!

 

źródło i foto: ARMS

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;