czwartek, 13 czerwca 2024r.

Pogoń w drodze do Białej Podlaskiej. Eusébio i Janicki odchodzą

Pogoń w drodze do Białej Podlaskiej. Eusébio i Janicki odchodzą

Po porannym treningu drużyna MKP Pogoń Siedlce wyjechała na obóz do Białej Podlaskiej. Sztab szkoleniowy zabrał ze sobą 29 zawodników.

Wśród zawodników jadących na obóz znaleźli się testowani pod kątem gry w I-ligowcu – Adrian Małachowski, Krystian Stępniowski, Rafał Parobczyk oraz Ukrainiec z Pogoni Lwów – Rusłan Majowećkyj (pomocnik).

Ponadto powiększył się sztab szkoleniowy biało-niebieskich. Do dotychczas pracujących z drużyną trenerów dołączyli Tomasz Olszewski (trener przygotowania fizycznego) oraz Mariusz Narel (analityk). Obaj współpracowali wcześniej z Adamem Łopatką.

W kadrze na zgrupowanie zabrakło natomiast m.in. Eusébio Bancessiego i Roberta Janickiego. Z pomocnikami skończyły się umowy i nie będą dłużej reprezentować MKP Pogoń. Eusébio Bancessi zagrał w Pogoni 12 spotkań i strzelił trzy bramki. Z kolei Robert Janicki wystąpił w 8 spotkaniach.

Obóz potrwa do 15 lipca, a w jego czasie Pogoń rozegra kolejne dwa sparingi. Najpierw w środę 12 lipca o 16:00 biało-niebiescy zmierzą się z Legionovią Legionowo, natomiast w sobotę 15 lipca 11:00 na zakończenie zgrupowania zagrają z Wigrami Suwałki.

 

Kadra na obóz:

Bramkarze: Dawid Boruc, Przemysław Frąckowiak, Patryk Izdebski, Rafał Misztal, Krystian Stępniowski

Obrońcy: Daniel Chyła, Arkadiusz Czarnecki, Sebastian Krawczyk, Paweł Łydkowski, Michał Panufnik, Jarosław Ratajczak, Jakub Szrek, Maciej Wichtowski, Mateusz Żytko

Pomocnicy: Michał Bajdur, Dominik Barciak, Paweł Garyga, Łukasz Jegliński, Dawid Kieplin, Piotr Krawczyk, Rusłan Majowećkyj, Adrian Małachowski, Piotr Mroziński, Rafał Parobczyk, Miroslav Pastva, Damian Świerblewski, Grzegorz Tomasiewicz

Napastnicy: Adrian Paluchowski, Dariusz Zjawiński

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;