niedziela, 14 sierpnia 2022

Zawodnicy SKB zagrali na arenie międzynarodowej

Siedlczanie znowu w akcji. Ekipa z naszego miasta tym razem wystąpiła na międzynarodowym turnieju w Czechach, w którym uczestniczyło 240 zawodników z całej Europy i nie tylko.

Pierwsze miejsce w turnieju zajął Ukrainiec Nechipayev Aleksander, który swoimi finałowymi wynikami zaszokował każdego. Najlepszą z kobiet zajmując 6 miejsce okazała się Stanková Petra ze Słowacji, a najlepszym z Polaków został zawodnik ekstraklasy reprezentujący klub TKB Toruń, Emil Polanisz, który zajął 7 miejsce.

Siedlczanie niestety nie zakwalifikowali się do rundy finałowej, lecz po rozmowach z nimi, byli oni bardzo zadowoleni ze startu w tak ważnym dla nich turnieju, z którego wyciągnęli bardzo dużo doświadczenia oraz zapału na przyszłość.

Najlepszym reprezentantem SKB okazał się Daniel Głuchowski, który był najbliżej rundy finałowej i kolejno dalej Marek Kozłowiec, Dariusz Rojek i Piotr Prokurat.

Jeszcze w lipcu nasi reprezentanci z SKB będą walczyć na turnieju par w Toruniu, indywidualnym turnieju w Łodzi oraz na Drużynowych Mistrzostwach Polski w Płocku.

źródło i foto: SKB

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

WYNIKI SPORTSIEDLCE.PL

Smuga cienia losu.

Powstanie 1000 nowych całorocznych boisk.

Ulga dla sportu.

 • Milczenie złotem
  Milczenie złotem
  W sytuacji Pogoni szkoda, że milczenie dosłownie nie jest złotem...
 • Sport to zdrowie?
  Sport to zdrowie?
  Nie każdy odpowie, że sport to zdrowie.
 • Hop, hop, hop
  Hop, hop, hop
  Kto nie skacze, ten nie biega!
 • Wspomnienie lata
  Wspomnienie lata
  Takie obrazki sprawiają, że robi się cieplej na sercu.

PATRONAT MEDIALNY

Facebook