poniedziałek, 24 czerwca 2024r.

Młodzież z Siedlec wystąpi w olimpijskich bojach na strzelnicy

W dniach 14-19 lipca w Warszawie zostaną rozegrane finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym. W tej rangi zawodach wystąpią trzy zawodniczki SKSS Dragon Siedlce.

O medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym powalczą trzy zawodniczki SKSS Dragon Siedlce. Wcześniej udział w zawodach zapewniła sobie Zuzanna Korzeniowska, która będzie rywalizować w konkurencji pistoletu sportowego 30+30 strzałów.

W eliminacjach strefowych do finałów OOM, które odbyły się 25 czerwca bardzo dobrze spisały się dwie inne strzelczynie Dragona: Gabriela Michalska i Wiktoria Zdunek.

W strefie drugiej obejmującej województwa: lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, w konkurencji karabinu sportowego 60 strzałów leżąc, pierwsze miejsce i najlepszy wynik ze wszystkich stref uzyskała Gabriela Michalska! Czwarta była Wiktoria Zdunek.

Z kolei w strzelaniu z karabinu sportowego 3×20 strzałów, drugie miejsce zajęła Zdunek, a czwarte Michalska. Obie zawodniczki dzięki wyżej wymienionym wynikom uzyskały kwalifikację na finały OOM w wyżej wymienionych konkurencjach.

W zawodach weźmie udział 246 zawodników z całej Polski. Rozegranych zostanie 17 konkurencji na dwóch obiektach sekcji strzeleckiej Legii Warszawa: Bemowie i Rembertowie.

LISTY ZAKWALIFIKOWANYCH NA OOM

PROGRAM ZAWODÓW

 

źródło: własne / PZSS; foto: strzelectwo-legia.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;