wtorek, 16 lipca 2024r.

Szósta rocznica powstania SportSiedlce.pl!

Dokładnie sześć lat temu na SportSiedlce.pl pojawił się pierwszy artykuł. Od tamtego momentu robimy wszystko co w naszej mocy, aby informować o sporcie z naszego podwórka w sposób rzetelny i kompleksowy.

Trudno uwierzyć, że istniejemy już sześć lat. Z pewnością mało który z nas w momencie zakładania portalu wierzył, że stanie się on czymś więcej niż wakacyjną przygodą. Od pierwszego dnia działalności spotykaliśmy się z przychylnymi ocenami, ale nie zadowalaliśmy się pochwałami i stale próbowaliśmy iść do przodu.

Nie było to łatwe. Przez pięć lat nasza działalność nie przynosiła zysków. Często spotykaliśmy się z komentarzami mówiącymi, że na pewno nie pracujemy przy stronie za darmo. Niestety tak było. Nasza pasja przez długi czas była motorem napędowym rozwijania portalu. W międzyczasie w naszej grupie narodziła się przyjaźń, która pozwoliła przetrwać trudne chwile, a także radzić sobie z nielicznymi arogantami.

W pewnym momencie ogłosiliśmy jednak, że zamykamy portal. Odzew czytelników i sympatyków SportSiedlce.pl przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. To właśnie ich dobra wola przyczyniła się do reanimacji portalu. Pacjent nie tylko przeżył, ale i „wypiękniał”. SportSiedlce.pl po przemianach doczekał się nowego, bardziej przyjaznego wyglądu. Ciekawe, czy za którymkolwiek innym siedleckim portalem lub tygodnikiem ktoś by zatęsknił?

Za wszelkie okazywane wsparcie i pomoc serdecznie dziękujemy. SportSiedlce.pl ma się dobrze i nigdzie się nie wybiera. Tego możecie być pewni!!! Nadal potrzebujemy wsparcia. Jeżeli – słusznie – uznajesz, że reklama papierowa jest przeżytkiem to zachęcamy do kontaktu: redakcja@sportsiedlce.pl. Pod tym samym adresem czekamy na chętnych do spróbowania swoich sił w dziennikarstwie sportowym. Nasza redakcja jest idealnym miejscem do zebrania bogatych doświadczeń.

Jeżeli chodzi o prezent to wymarzonym byłoby dla nas osiągnięcie 5000 polubień na Facebooku. Zachęcamy do lajkowania naszego profilu!

 

Do zobaczenia na halach i stadionach,

redakcja SportSiedlce.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;