piątek, 14 czerwca 2024r.

KPS Siedlce rozpoczął przygotowania (fotogaleria)

W poniedziałek KPS Siedlce rozpoczął przygotowania do nowych rozgrywek.

Na pierwszym treningu KPS pojawiło się 13 zawodników. Zabrakło jedynie Michała Kądzioły, który dostał pozwolenie od trenerów na późniejszy przyjazd do Siedlec. Przyjmujący będzie trenował indywidualnie, gdyż przygotowuje się do mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.

Na zajęciach KPS pojawił się natomiast nowy gracz – Jakub Urbanowicz, który zamknął kadrę drużyny Witolda Chwastyniaka. 24-latek w poprzednim sezonie występował w Czarnych Radom. W swojej karierze reprezentował również barwy Ślepska Suwałki czy Campera Wyszków, z którym zdobył złoty medal I ligi.

Przez miesiąc KPS Siedlce będzie trenował na własnych obiektach. Na początku września zespół Chwastyniaka weźmie udział w turnieju w Ostrołęce. Tydzień później ugości we własnej hali Energę Net Ostrołęka, Krispol Września oraz Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Dwa tygodnie przed startem ligi (30 września) zaplanowano wyjazd do Lublina, gdzie przyjdzie zmierzyć się z LKPS Pszczółka, Lechią i TSV Sanok. KPS zacznie sezon od domowego meczu ze znajomym z przygotowań – Lechią.

Kadra KPS Siedlce 2017-18:

Atakujący: Mateusz Ogrodniczuk, Rafał Pawlak

Przyjmujący: Krzysztof Gibek, Jakub Urbanowicz, Michał Kądzioła, Adam Sobolewski

Rozgrywający: Jakub Gontarewicz, Bartosz Zrajkowski

Środkowi: Konrad Borowski, Maciej Polański, Kamil Szaniawski, Karol Szczygielski

Libero: Mateusz Januszewski, Michał Podgórzak

 

źródło: własne, foto: Kamil Sulej

 

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;