niedziela, 23 czerwca 2024r.

Wigry w Siedlcach. Czas na komplet punktów

W meczu 4 kolejki Nice 1 Ligi Pogoń Siedlce w sobotę 19 sierpnia o godzinie 17:00 przed własną publicznością podejmie Wigry Suwałki.

Pogoń po trzech kolejkach ma na koncie trzy punkty i plasuje się na dwunastym miejscu w tabeli. W sobotę siedlczan czeka drugie starcie przed własną publicznością. W inauguracyjnym domowym starciu biało-niebiescy ulegli Odrze Opole 1:2.

Najbliższy rywal Pogoni sezon zaczął w fatalnym stylu. Latem w Wigrach doszło do wielu zmian. Trenerem ekipy z Suwałk został Artur Skowronek, a zespół z województwa podlaskiego zasilił m.in. były zawodnik siedlczan Mariusz Rybicki. Wigry po trzech pierwszych kolejkach mają na swoim koncie zaledwie jeden punkt i zajmują miejsce strefie spadkowej.

ROZJEMCA KORPALSKI

Sobotnie zawody poprowadzi Mariusz Korpalski. Arbiter z Torunia w sezonie 2015-16 sędziował trzy mecze z udziałem siedlczan. Pogoń bezbramkowo zremisowała w spotkaniach z GKS Bełchatów oraz Bytovią Bytów, natomiast 1:3 Pogoniści polegli w pojedynku ze swoim najbliższym przeciwnikiem, czyli Wigrami Suwałki.

PRZEWIDYWANY SKŁAD

Krystian Stępniowski – Jakub Szrek, Arkadiusz Czarnecki, Mateusz Żytko, Jarosław Ratajczak – Dawid Polkowski, Danie Chyła, Łukasz Jegliński, Grzegorz Tomasiewicz, Michał Bajdur – Adrian Paluchowski

TYPY REDAKCJI

Mateusz Ciulak: Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki 2:1

Kamil Sulej: Pogoń Siedlce – Wigry Suwałki 2:0

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;