piątek, 24 maja 2024r.

Katarzyna Posiadała w kolejnej Gali Ladies Fight Night

26 sierpnia w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej odbędzie się szósta gala Ladies Fight Night zatytułowana “IRA”. W jednej z walk zobaczymy siedlczankę Katarzynę Posiadałę.

6 Gala Ladies Fight Night będzie częścią wyjątkowego eventu – Odjazdowej 50 Braci Collins i Ladies Fight Night.

W klatkoringu odbędzie się dziewięć pojedynków w formułach MMA oraz K-1. Dziewięć ekscytujących walk –  trzy w formule MMA i sześć w K-1 – z udziałem osiemnastu doskonałych wojowniczek z Polski i nie tylko. Wystąpią m.in: Sylwia Juśkiewicz, siedlczanka Katarzyna Posiadała, Patrycja Krawczyk, Monika Bohn, Oksana Pashkova, Anissa Haddaoui.

Pochodząca z naszego miasta Katarzyna Posiadała będzie walczyć w kat. 63,5 kg. W formule K-1 zmierzy się z Włoszką Fabiolą Aggio. Wychowanka Gladiatora Siedlce z optymizmem podchodzi do walki.

– Wiem ile ostatnio przepracowałam, co zmieniałam, poprawiłam. Wyjdę na ring jako nowa – lepsza wersja siebie. Moja przeciwniczka ma kilka więcej walk stoczonych niż ja, ale na przykładzie ostatniej walki na LFN w Karpaczu, walcząc z Lucią Mudrochovą (18-2) udowodniłam, że rekord nie walczy, a głowa i serce. Mój sztab szkoleniowy ułożył game plan, który zaskoczy nie tylko przeciwniczkę, ale też widzów. Chciałam podziękować ludziom, którzy dają wsparcie oraz firmom które mi zaufały: Masters Fight Equipment, Activlab, Druzyna Mistrzow, ichemia.pl, Format.

W Rawie Mazowieckiej pierwszy raz dojdzie do walki w kategorii wagowej +90 kg i będzie to najprawdopodobniej najcięższa walka kobiet w mma na świecie. W klatkoringu zaprezentuje się iście międzynarodowe towarzystwo, reprezentujące takie kraje jak: Polska, Czechy, Holandia, Włochy, Ukraina, Rosja, Wielka Brytania, Brazylia, Tajlandia, Nowa Zelandia i Wenezuela.

Karta walk:

  • K-1 -52 kg: Monika Bohn vs Pashkova Oksana
  • K-1 -52 kg: Natalia Leciejewska vs Nuchprapai Aptichaya
  • MMA -57 kg: Carolina Jimenez vs Anna Rudenko
  • K-1 -56 kg: Patrycja Krawczyk vs Karolína Klusová
  • K-1 -54 kg: Iman Barlow vs Ranee Klinratree
  • MMA +90 kg: Renata Poa vs Ellen Carla Monteiro Rosa
  • K-1 -63,5 kg: Katarzyna Posiadała vs Fabiola Aggio
  • MMA -52 kg: Sylwia Juśkiewicz vs Manoela Matos
  • K-1 -63,5 kg: Anissa Haddaoui vs Kamila Bałanda

Nie zabraknie również gości specjalnych ze świata sportu, muzyki, filmu. Event swoją obecnością zaszczycą m.in.: Piotr Stramowski, Tomasz Oświęcimski, Bracia Collins, Ewa Lubert, Marcin Wrzosek, Bartek Kurczewski, Artur Partyka, Łukasz Zaborowski, Karolina Owczarz, Monika Michalak, Ewa Piątkowska, Joanna Jedrzejczyk, Roman Bosski, KaeN i inni.

Gala już 26 sierpnia od godziny 20.00 w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej. Galę poprowadzą: Łukasz “Juras” Jurkowski oraz Krzysztof “Jankes” Jankowski.

Ceremonia ważenia zawodniczek na dzień przed galą oraz media trening z konferencją prasową odbędą się o godz. 15:00, w Hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej.

Dla tych których zabraknie na żywo, będzie można nieodpłatnie śledzić transmisję (w jakości HD) na stronie internetowej LFN oraz na facebook`u organizacji.

źródło: własne; foto: LFN (2)

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;