piątek, 24 maja 2024r.

Jedyne takie wydarzenie! Gala Armia Fight Night w Siedlcach (wideo)

Już 23 września w Siedlcach odbędzie się jedyne w Europie wydarzenie sportowe, w którym udział wezmą wojownicy w mundurach.

Za niespełna 4 tygodnie w naszym mieście prawdziwe święto sportów walki. Federacja Armia Fight Night po raz pierwszy zawita na halę ARMS przy ulicy Prusa 6, na której zostanie postawiony oktagon – profesjonalna arena walk MMA i K1.

Swoje umiejętności w klatce zaprezentują między innymi absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych ppor. Nikodem Ziemecki – członek kadry narodowej Mistrzostw Świata MMA w Las Vegas 2016, czy znany z prestiżowych turniejów BJJ szeregowy Dominik Chmiel.

Na gali nie zabraknie również reprezentantów Siedlec. Będą to: młody i ambitny Maciej Kierzkowski (MMA) oraz multimedalista Mistrzostw Polski i Pucharu Świata K1 – Roger Garbaczewski.

Widowisko uświetnią swoją obecnością znani na całym świecie sportowcy, zawodowi pięściarze – Norbert „Noras” Dąbrowski, czy Maciej „Striczu” Sulęcki, z którymi przy odrobinie szczęścia uda się zrobić pamiątkowe zdjęcie przy ściance medialnej. Nie sposób zapomnieć o prowadzącym całą galę – popularnym Łukaszu „Jurasie” Jurkowskim – zawodniku KSW.

Wydarzenie będzie organizowane dzięki współpracy federacji Armia Fight Night z miastem Siedlce i Agencją Rozwoju Miasta Siedlce. O wysoki poziom organizacyjny zadbają również lokalni przedsiębiorcy – między innymi firma APiS, Foldruk Media oraz ELMO.

Nic dziwnego, że bilety rozchodzą się w nieprawdopodobnym tempie. Część z nich jest jeszcze do nabycia w klubach BOXER Siedlce, MMA (Gladiator) Siedlce w cenach od 50 na trybunach do 120 zł na płycie w pobliżu oktagonu. Dokładne informacje o biletach znaleźć można na fanpage organizacji na facebooku pod nazwą „Armia Fight Night”.
Dla tych, którzy nie będą mogli doświadczyć sportowych emocji w 23 września, organizatorzy przewidzieli atrakcje w postaci pokazowego treningu zawodników oraz ich oficjalnego ważenia otwartych dla wszystkich fanów.

HARMONOGRAM ARMIA FIGHT WEEK W SIEDLCACH:

-16.09.2017r. – godzina 18.00 – Galeria Siedlce – TRENING ZAWODNIKÓW
-22.09.2017r. – godzina 18.00 – Galeria Siedlce – OFICJALNE WAŻENIE
-23.09.2017r. – wejście od godziny 17.00, start 18.30 – GALA ARMIA FIGHT NIGHT

 

źródło: Armia Fight Night; foto: myMMA.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;