czwartek, 25 lipca 2024r.

Po turnieju przyszedł czas na sparing. KPS przegrał z mistrzem Białorusi (fotogaleria)

KPS Siedlce przegrał we własnej hali z mistrzem Białorusi – Szachtiorem Soligorsk 1:3.

SYTUACJA WYJŚCIOWA

Szachtior Soligorsk to aktualny mistrz Białorusi. Zespół gra obecne w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Białorusini w październiku zmierzą się z Maccabi Tel Awiw.

PRZEBIEG MECZU

W pierwszym secie trwała zacięta walka i ostatecznie przyjezdni wygrali 27:25. W drugiej partii KPS powalczył z mistrzem Białorusi, ale bardziej doświadczona drużyna gości wykazała więcej zimnej krwi i zwyciężyła 25;23. Trzecia odsłona także okazała się łupem Białorusinów, którzy wygrali 25:20. Obie ekipy postanowiły rozegrać dodatkowego tie-breaka, w którym lepsi okazali się podopieczni Witolda Chwastyniaka. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Szachtiora 3:1.

PLANY KPS

Już w najbliższy weekend KPS rozegra turniej w Siedlcach, w którym zagrają: Energa Ostrołęka, Krispol Września oraz Lechia Tomaszów Mazowiecki.

 

05.09.17, 18:00 – Siedlce (hala ARMS)

Sparing: KPS Siedlce – Szachtior Soligorsk 1:3 (25:27, 23:25, 20:25, 15:13)

KPS: Krzysztof Gibek, Jakub Gontarewicz, Mateusz Januszewski (libero), Michał Kądzioła, Mateusz Ogrodniczuk, Rafał Pawlak, Michał Podgórzak (libero), Maciej Polański, Adam Sobolewski, Kamil Szaniawski, Karol Szczygielski, Jakub Urbanowicz, Bartosz Zrajkowski

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;