piątek, 14 czerwca 2024r.

Zielonogórskie sukcesy strzelców Dragona. Stępniak mistrzynią Polski!

Reprezentanci SKSS Dragon Siedlce rywalizując w Mistrzostwach Polski młodzików po raz kolejny udowodnili, że trzeba się z nimi liczyć.

W dniach 29 września – 1 października w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski młodziczek i młodzików w strzelectwie sportowym. W zawodach brało udział troje siedlczan: Kamila Stępniak, Zuzanna Korzeniowska i Kuba Sieńczewski.

Najbardziej ze swojego występu może być zadowolona Kamila Stępniak. Młoda strzelczyni Dragona wróciła z Zielonej Góry z dwoma medalami! Kamila wygrała rywalizację w strzelaniu z karabinu pneumatycznego 30 strzałów i zdobyła złoty medal (zdjęcie główne).

Drugi krążek dla Dragona wywalczyła para: Kamila Stępniak – Kuba Sieńczewski rywalizując w konkurencji karabin pneumatyczny 25 mix. Siedlczanie stanęli na drugim stopniu podium.

Z innych wyników siedlczan, warto odnotować: siódme miejsca Zuzanny w konkurencji pistoletu pneumatycznego 30 strzałów i pistoletu sportowego 30 strzałów (część dokładna), ósme lokaty Kuby w strzelaniu z karabinu pneumatycznego 30 strzałów i karabinu sportowego 40 strzałów leżąc oraz 10 miejsce Kamili w konkurencji karabinu sportowego 40 strzałów leżąc.

WYNIKI

 

źródło: własne / SKSS Dragon Siedlce / PZSS; foto: SKSS Dragon Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;