niedziela, 16 czerwca 2024r.

Mistrzostwa Mazowsza w biegach na nartorolkach zdominowane przez Rawę

14 razy stawali na podium przedstawiciele Rawy Siedlce w rozegranych w pobliżu Siedlec Mistrzostwach Mazowsza w biegach na nartorolkach.

1 października na obwodnicy Siedlec, 56 osób przystąpiło do rywalizacji w Mistrzostwach Mazowsza w biegach na nartorolkach. Najwięcej było reprezentantów Rawy Siedlce i to oni wiedli w prym w zawodach. Klasyfikacje prowadzono w pięciu kategoriach wiekowych: od juniora E do seniora. Rywalizowano na dystansach od 2 km w roczniku 2006 i młodsze, 3 km w rocznikach 2004-2005, 6 km w rocznikach 2002-2003 oraz 6 km w kategorii juniorki A,B i seniora.

W najmłodszej kategorii wiekowej – junior E – wśród dziewcząt najlepsza okazała się Dominika Krajcer, wyprzedzając swoją koleżankę klubową Klaudię Radomyską. W rywalizacji chłopców drugie miejsce zajął Maciej Sobiczewski.

Zawodnicy Rawy zdominowali kategorię juniora D, zajmując całe podium. Wygrał Michał Okniński przed Kacprem Pietrakiem i Jakubem Sobiczewskim.

W kategorii juniora C zwycięstwo odniósł Piotr Sobiczewski, zaś drugi na metę dotarł Maciej Kracjer. Równych sobie w gronie dziewcząt nie miała Rozalia Prokurat.

W kategorii juniora B drugie miejsce zajął Amadeusz Aniszewski.

Wśród seniorek najlepsza okazała się Anna Bielecka, a druga była Joanna Bronisz. Z kolei u panów, drugie miejsce zajął Piotr Krajcer, a trzecie Andrzej Pietrak.

WYNIKI

 

źródło: własne / UKS Rawa Siedlce; foto: sokolka.tv

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;