niedziela, 5 maja 2024r.

Trzy punkty zdobyte w Ostrołęce. Strzelali w drugiej połowie

Rezerwy Pogoni w meczu 10 kolejki IV ligi mazowieckiej pokonały w Ostrołęce Koronę 3:0.

Pogoniści do Ostrołęki wybrali się wzmocnieni Przemysławem Frąckowiakiem i Pawłem Garygą, a także młodzieżowcami trenującymi z pierwszą drużyną.

W pierwszej połowie niewiele się działo. Gra toczyła się w środku pola, obie drużyny stworzyły sobie sytuacje, lecz zabrakło skuteczności. Gospodarze zagrażali po stałych fragmentach gry i kontratakach. W drugiej połowie skuteczniejsi byli Pogoniści. Najpierw w 60 minucie po kontrze Dominik Barciak oddał strzał, piłka odbiła się od jednego z gospodarzy i zmyliła interweniującego bramkarza. Chwilę później padł drugi gol. Paweł Garyga dośrodkował na 16 metr, do piłki dopadł wprowadzony chwilę wcześniej Sebastian Szcześniak i strzałem po ziemi podwyższył prowadzenie. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Paweł Marchel wykorzystując podanie Cezarego Demianiuka. Korona znów była groźna po stałych fragmentach gry, lecz dobrze spisała się defensywa MKP.

PLANY POGONI II

Następne spotkanie siedlczanie rozegrają w niedzielę 15 października o 11:00 na własnym boisku z Błękitnymi Raciąż.

07.10.17, 15:00 – Ostrołęka

IV liga: Korona Ostrołęka – Pogoń II Siedlce 0:3 (0:0)

Bramki: Dominik Barciak 60, Sebastian Szcześniak 72, Paweł Marchel 90+

Pogoń II: 1. Przemysław Frąckowiak – 5. Sebastian Krawczyk, 23. Piotr Ceranka, 2. Michał Panufnik, 15. Paweł Łydkowski (80, 8. Bartosz Szostek) – 11. Paweł Garyga, 17. Przemysław Rodak, 7. Dominik Barciak, 20. Paweł Marchel, 27. Piotr Goś (70, 16. Sebastian Szcześniak) – 21. Cezary Demianiuk

Żółte kartki (Pogoń II): Paweł Łydkowski, Piotr Ceranka

Sędzia: Łukasz Matlęga (Płock)