Zakończyła się IV kolejka V Edycji Siedleckiej Ligi Bowlingowej. Zmiana na pozycji lidera! (fotogaleria)

W środę, 25 października odbyła się IV kolejka V Edycji Siedleckiej Ligi Bowlingowej. Zawody tradycyjnie odbyły się w Parku Wodnym Siedlce.

W tym turnieju uczestniczyli zawodnicy z Lublina, Łukowa oraz oczywiście z Siedlec. Całe podium zajęli bownlingowcy Siedleckiego Klubu Bowlingowego. Na pierwszym miejscu tego dnia uplasował się Daniel Głuchowski, który tym samym wskoczył na pierwszą pozycję w klasyfikacji generalnej. Na drugim miejscu na podium stanął czarny koń turnieju – Robert Bielecki, który zagrał najwyższą grę tego wieczoru – 255, a na trzecie miejsce zajął Dariusz Rojek.

Następna kolejka Siedleckiej Ligi Bowlingowej odbędzie się wyjątkowo w poniedziałek, 30 października o godzinie 18 w Parku Wodnym Siedlce na smarowaniu long 44t.