W regionie: Złoty gol Wektry w końcówce (fotogaleria)

W regionie: Złoty gol Wektry w końcówce

W zaległym meczu ligi okręgowej rozgrywanym w Siedlcach Wektra Zbuczyn wygrała z Watrą Mrozy 1:0.

Mecz pomiędzy drużynami z dolnej części tabeli nie był porywającym widowiskiem. W pierwszej połowie lepiej piłką operowała drużyna ze Zbuczyna, lecz okazje na gole klarowniejsze miała Watra. Warto wspomnieć o okazjach Daniela Serwatki i Jacka Wronowskiego, po których Damian Krasuski o mało co, a nie wyciągałby piłki z siatki. Drugą odsłonę lepiej rozpoczęli zawodnicy Wektry. W 51 minucie po wrzutce z rzutu rożnego Damiana Golca Grzegorz Ostojski główkując trafił futbolówką w poprzeczkę. W 70 minucie Watra odpowiedziała strzałem z dystansu Wronowskiego tuż nad bramką. Siedem minut potem doszło do konfrontacji praktycznie dwóch jedenastek w okolicy środka boiska. Arbiter Przemysław Replin rozdzielił zawodników żółtymi kartkami, zaś Macieja Staskę ukarał czerwoną. Grająca w osłabieniu Watra skapitulowała pięć minut przed końcem spotkania. Ostojski otrzymał piłkę w polu bramkowym i bez problemu wpakował ją do pustej bramki dając tym samym cenne zwycięstwo swojej drużynie.

W zespole Wektry zagrali byli Pogoniści: Damian Krasuski, Emil Michalak, Robert Narwojsz, Damian Prokurat, Przemysław Prokopiak, Łukasz Cielemęcki i Hubert Wierzejski.

19.11.17, 12:10 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Liga okręgowa: Wektra Zbuczyn – Watra Mrozy 1:0 (0:0)

Bramka: Grzegorz Ostojski 85

Wektra: 91. Damian Krasuski – 24. Emil Michalak, 19. Przemysław Jasiński, 2. Robert Narwojsz, 6. Damian Prokurat (81, 17. Przemysław Prokopiak) – 16. Łukasz Cielemęcki (73. 15. Przemysław Zając), 20. Maciej Jasiński (19, 9. Sylwester Jagielak), 8. Grzegorz Ostojski, 5. Damian Golec, 7. Hubert Wierzejski – 3. Kamil Golec

Watra: 1. Jan Zwierz – 2. Adrian Lachowski, 4. Dariusz Zwierz (90+3, 14. Adam Szczegielniak), 19. Paweł Bieniak, 5. Michał Zgudka – 18. Jacek Wronowski, 6. Bartosz Osiński, 13. Daniel Serwatka, 9. Patryk Ceranka (81, 8. Maciej Żydkiewicz), 11. Mateusz Bajszczak – 10. Maciej Staska

Żółte kartki: Przemysław Jasiński 40, nieznany 76, Damian Prokurat 77

Czerwona kartka: Maciej Staska 77 (Watra)