poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Nowy sezon Siedleckich Biegów Górskich zainaugurowany. Znamy wyniki I etapu

18 listopada został rozegrany I etap nowego sezonu Siedleckich Biegów Górskich. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami.

Zwycięzca I etapu nowego sezonu Siedleckich Biegów Górskich został Kamil Młynarz (SKB Kraśnik). Drugi na dystansie 10 km był Łukasz Kosieradzki (Pogoń Siedlce), a trzeci Paweł Jastrzębski (Yulo Run Team Siedlce). W biegu głównym rywalizowało 47 uczestników.

W biegu o połowę krótszym – na 5 km, najlepszy okazał się Kajetan Przestrzelski (Pogoń Siedlce), wyprzedzając Łukasza Żuka (Siedlce) i trzeciego na mecie Rafała Furmaniaka (Pogoń Siedlce).

Na najkrótszym dystansie – 2,5 km pierwsza była Zofia Myślińska, a drugi Czarek Olszewski.

Do rywalizacji na 5 km przystąpili także zwolennicy nordic walking. Zwycięzcą został Maciej Karasiński. Drugie miejsce zajął Krystian Bala, a trzecie Paweł Kulik.

Kolejny etap Siedleckich Biegów Górskich zostanie rozegrany 25 listopada.