czwartek, 2 maja 2024r.

Hala w Siedlcach odczarowana. Pogoń lepsza od Anilany

W zaległym meczu 6 kolejki III ligi szczypiorniści Pogoni Siedlce pokonali we własnej hali Anilanę Łódź 31:29.

Od początku meczu toczyła się bardzo wyrównana walka. Do stanu 6:6 utrzymywał się remis, ale następnie to goście potrafili wypracować sobie kilka bramek przewagi. Po pierwszych 30 minutach Anilana prowadziła 16:13. W drugiej połowie lepiej zaczęła grać Pogoń, co zaowocowało szybkim odrobieniem strat. W 37 minucie był remis 19:19. Siedlczanie jednak potrafili pójść za ciosem i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ostatecznie podopieczni Michała Kluczka triumfowali 31:29. Dla Pogoni był to pierwszy triumf przed własną publicznością w bieżących rozgrywkach.

Teraz szczypiornistów Pogoni czeka przerwa zimowa. Druga runda rozgrywek rozpocznie się najprawdopodobniej w połowie lutego.

16.12.17, 19:00 – Siedlce (hala ZSP nr 3)

III liga: Pogoń Siedlce – Anilana Łódź 31:29 (13:16)

Pogoń: 1. Jakub Altin, 12. Jakub Chromiński – 2. Jakub Nowak, 4, Jakub Wawryniuk, 5. Jan Borkowski 1, 6. Jacek Kobyliński, 7. Kacper Żółkowski 1, 8. Kamil Kicka 3, 9. Mateusz Pogonowski 1, 10. Kamil Wiśniewski, 11. Paweł Turyk 1, 14. Wojciech Tchórzewski 12, 15. Michał Czarnecki 4, 17. Rafał Kacprzak 2, 18. Jakub Kryszczuk 4, 19. Arkadiusz Zbucki 2