Rozstrzygnięcia w V edycji SLB. Zwycięzcą został Marek Kozłowiec!

W środę, 20 grudnia odbyła się 12 i zarazem ostatnia kolejka V edycji Siedleckiej Ligi Bowlingowej.

Zwycięzcą 12 kolejki został Arkadiusz Dłużniewski. Drugi miejsce zajął Daniel Głuchowski, a trzeci był Marek Kozłowiec.

Najwyższą grę w tej kolejce zagrał Daniel Głuchowski – 245.

Zwycięzcą całego turnieju okazał się Marek Kozłowiec z SKB Siedlce, który zdobył najwięcej małych punktów – 16134. Bowlingowiec zagrał także najwyższą grę w całych rozgrywkach – 286. Kozłowiec został również wybrany MVP V edycji Siedleckiej Ligi Bowlingowej. Tuż za nim uplasował się Daniel Głuchowski, a na najniższym stopniu na podium stanął Arkadiusz Dłużniewski. Powyższa dwójka to także zawodnicy teamu z Siedlec.

27 stycznia o godzinie 16 w Siedlcach odbędzie się Puchar SLB oraz wręczenie nagród dla zwycięzców ligi.