wtorek, 16 lipca 2024r.

Siedleckie biegi z racji uchwalenia Konstytucji 3 Maja

3 maja w Siedlcach odbędą się uliczne biegi w rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Regulamin Ulicznych Biegów w rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Siedlce, dnia 3 maja 2018 r.

  1. Organizator: Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki – 08-110 Siedlce, Świętojańska 4
  2. Patronat: Prezydent Miasta Siedlce, Podlaski Społeczny Komitet Obchodów Świąt Narodowych w Siedlcach.
  3. Cel imprezy: Uczczenie rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz popularyzacja biegów ulicznych wśród mieszkańców miasta.
  4. Termin i miejsce: 3 maja 2018 r. (czwartek) początek biegów godz. 13.00, start i meta na ul. Pułaskiego przy Urzędzie Miasta Siedlce.
  5. Kategorie: szkoły podstawowe i szkoły ponadgimnazjalne.

Do punktacji drużynowej szkół będą brane wyniki w każdej kat. wiekowej oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. Rozgrywana będzie także kategoria OPEN kobiet i mężczyzn, a także sztafeta rodzinna (3 osoby w tym przynajmniej 1 rodzic  i 1 kobieta).

6. Konkurencje: Biegi indywidualne:

godz. 13.00 – SP dziewczęta (kl. 1-3) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 600 m.

godz. 13.05 – SP chłopcy (kl. 1-3) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 600 m.

godz. 13.10 – SP dziewczęta (kl. 4-6) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta – dystans 600m.

godz. 13.15 – SP chłopcy (kl. 4-6) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000 m.

godz. 13.20 – SP dziewczęta (kl. 7) i PG dziewczęta (kl. 2- 3) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000 m.

godz. 13.30 – SP. chłopcy (kl. 7) i PG chłopcy (kl. 2- 3) start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000 m.

godz. 13.40 – Szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 1000 m.

godz. 13.50 – Szkoły ponadgimnazjalne chłopcy start ul. Pułaskiego (dwa okrążenia od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 2000 m.

godz. 14.05 – Sztafeta rodzinna start ul. Pułaskiego (jedno okrążenie od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego  i ul. Kilińskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 3 x 600m.

godz. 14.20 – Bieg OPEN kobiet start ul. Pułaskiego (trzy okrążenia od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 3000 m.

godz. 14.35 Bieg OPEN mężczyzn – start ul. Pułaskiego (pięć okrążeń od Urzędu Miasta do ul. Armii Krajowej, ul. Pułaskiego do Kilińskiego, ul. Kilińskiego do Kościoła Garnizonowego i do ul. Piłsudskiego, powrót ul. Kilińskiego, Pułaskiego do mety przy Urzędzie Miasta) – dystans 5000 m.

7. Nagrody: Dyplomy i statuetki za zajęcie miejsc: 1,2,3 w każdej kategorii wiekowej, koszulki dla zawodników którzy zajęli miejsca 1-20, nagrody rzeczowe za zajęcie miejsc 1,2,3 w kategorii OPEN, puchary i dyplomy za zajęcie miejsc 1,2,3 w klasyfikacji drużynowej szkół(oddzielnie dziewczęta i chłopcy), puchary i dyplomy za zajęcie miejsc 1,2,3 w klasyfikacji sztafety rodzinnej.

  1. Zgłoszenia: od godz. 12.30 w biurze zawodów (Urząd Miasta Siedlce).

 

źródło: SOZLA; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;