sobota, 20 lipca 2024r.

Tradycji stało się zadość. Biegacze uczcili rocznicę uchwalenia 3-majowej konstytucji (fotogaleria)

3 maja 1791 roku to wyjątkowa data w dziejach Polski. Jak co roku siedlczanie uczcili uchwalenie Konstytucji 3 Maja poprzez udział w biegach ulicznych zorganizowanych przez SOZLA. Oto wyniki i galeria zdjęć z tego wydarzenia.

DZIEWCZĘTA

Szkoły podstawowe (kl. I-III)

1. Karolina Szczepańska (SP 11)
2. Alicja Pawlusiewicz (SP 11)
3. Amelia Radzka (SP 11)
4. Nikola Gorzkowska (SP 11)
5. Alisa Kozak (SP 11)

Szkoły podstawowe (kl. IV-VI)

1. Oliwia Witczuk (SP 5)
2. Martyna Janasz (SP 7)
3. Wiktoria Gwiazdecka (SP 10)
4. Wiktoria Rucińska (SP 10)
5. Maja Chazan (SP 7)

Szkoły podstawowe (kl. VII)/Gimnazja (kl. II-III)

1. Rozalia Prokurat (SP 5)
2. Julia Księżopolska (Suchożebry)
3. Aleksandra Marczuk (KSP)
4. Maja Siekierka (SP 1)
5. Julia Kuryń (KSP)

Drużynówka

1. SP 11
2. SP 5
3. SP 1

Szkoły średnie

1. Magdalena Jastrzębska (ZSP 1)
2. Julia Marciszewska (II LO)
3. Olga Komar (II LO)
4. Aleksandra Hajduk (II LO)
5. Weronika Schabowska (II LO)

Drużynówka

1. II LO
2. ZSP 2
3. ZSP 1

Szkoły specjalne

1. Patrycja Pochopień (SOSzW)
2. Paulina Pochopień (SOSzW)

Open – kobiety

1. Julita Łubianka (Siedlce)
2. Magdalena Jastrzębska (Siedlce)
3. Barbara Jóźwiak (Siedlce)
4. Anna Bielecka (Siedlce)
5. Marta Kubaś (Skórzec)

CHŁOPCY

Szkoły podstawowe (kl. I-III)

1. Marcin Bąbel (SP 12)
2. Wojciech Bareja (Domanice)
3. Bartosz Gwiazdecki (SP 10)
4. Mikołaj Jaśkiewicz (SP 5)
5. Tomasz Tajak (SP 12)

Szkoły podstawowe (kl. IV-VI)

1. Igor Kowalski (SP 5)
2. Cezary Marciniak (STO)
3. Szymon Marciniak (SP 4)
4. Jakub Jaśkiewicz (SP 5)
5. Jan Paluszkiewicz (SP 5)

Szkoły podstawowe (kl. VII)/Gimnazja (kl. II-III)

1. Piotr Sobiczewski (SP 5)
2. Bartosz Żuk (SP 3)
3. Szymon Cydejko (SP 3)
4. Miłosz Lubelski (SP 5)
5. Michał Pieńkowski (SP 5)

Drużynówka

1. SP 5
2. SP 3
3. SP 11

Szkoły średnie

1. Karol Grochowski (ZSP 4)
2. Hubert Lubelski (II LO)
3. Emil Kołodziejczyk (ZSP 2)
4. Damian Sułkowski (ZSP 4)
5. Kacper Czapski (II LO)

Drużynówka

1. ZSP 4
2. II LO
3. ZSP 2

Szkoły specjalne

1. Adam Ilczuk (SOSzW)
2. Damian Chojecki (Start)
3. Piotr Jodełka (SOSzW)
4. Marceli Ciuhak (Start)
5. Kacper Kun (SOSzW)

Open – mężczyźni

1. Kamil Młynarz (Lesznowola)
2. Kajetan Przestrzelski (Siedlce)
3. Maciej Strupiechowski (Siedlce)
4. Krzysztof Kuźma (Skórzec)
5. Rafał Wysocki (Siedlce)

 

źródło i foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;