czwartek, 20 czerwca 2024r.

Akademicki brąz Weroniki Rosłon

Od 30 maja do 3 czerwca w Myślenicach trwała rywalizacja w Akademickich Mistrzostwach Polski w strzelectwie sportowym. Do walki o medale przystąpiły dwie reprezentantki SKSS Dragon Siedlce.

W Akademickich Mistrzostwach Polski w strzelectwie sportowym wzięły udział dwie zawodniczki SKSS Dragon Siedlce: Weronika Rosłon studiująca na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach i Kinga Świderska kształcąca się na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Weronika Rosłon do swojej niemałej już w swoim dorobku kolekcji medali, dorzuciła w Myślenicach kolejny. Siedlczanka w strzelaniu z karabinu pneumatycznego 60 strzałów zajęła w kwalifikacjach szóstą lokatę, która gwarantowała udział w finale. W nim Weronika wypadła na tyle dobrze, że „wystrzelała” trzeci wynik i zdobyła brązowy medal!
Siedlecka medalistka brała udział jeszcze w dwóch innych konkurencjach. W karabinie dowolnym 3×40 strzałów zajęła wysokie czwarte miejsce w kwalifikacjach (finałów nie rozgrywano), natomiast w karabinie dowolnym 60 strzałów leżąc była siódma (także w kwalifikacjach, bez rozgrywania finału).

Kinga Świderska rywalizowała w strzelaniu z karabinu pneumatycznego 60 strzałów i z karabinu dowolnego 60 strzałów leżąc. Zajmowała w nich odpowiednio: 14 i 12 miejsce.

WYNIKI

 

źródło: własne; foto: FB Weroniki Rosłon

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;