wtorek, 18 czerwca 2024r.

KPS po pierwszym treningu. Siedlczanie wciąż szukają atakującego (fotogaleria)

KPS Siedlce ma za sobą pierwszy trening. Na premierowych zajęciach na stadionie ARMS pojawiło się 11 zawodników.

Trenerzy Witold Chwastyniak i Maciej Nowak mieli okazję poprowadzenia zajęć z 11 siatkarzami. Brakowało Adriana Potery, który z racji udziału w obozie juniorów dołączy później do kadry I-ligowca. KPS nadal szuka atakującego, jednak sytuacja na rynku transferowym jest skomplikowana.

Pierwszy tydzień zajęć będzie wprowadzający. Później sztab szkoleniowy przykręci śrubę. Cięższe treningi potrwają do końca sierpnia. KPS będzie pracował na stadionie ARMS, parkiecie hali II LO i w siłowni.

Pierwszym sparingowym sprawdzianem przebudowanego KPS będzie dwumecz w Suwałkach ze Ślepskiem (31 sierpnia-1 września). Tydzień później siedlczanie ugoszczą Dafi Kielce, Lechię Tomaszów Mazowiecki oraz Ślepsk. 14 i 15 września KPS będzie przebywał we Wrześni, gdzie przyjdzie mu rywalizować z gospodarzami (Krispolem), Olimpią Sulęcin oraz Gwardią Wrocław. Tydzień przed inauguracją I ligi siedlczanie wezmą udział w turnieju organizowanym przez Norwida Częstochowa. Jednym z rywali KPS będzie AZS AGH Kraków.

Wszystko na to wskazuje, że KPS mecze w przyszłym sezonie będzie rozgrywał na hali przy ZSP nr 3. Po wymianie parkietu powinna ona spełniać wymogi zaplecza PlusLigi.

 

Kadra KPS na pierwszym treningu

Atakujący: Bartosz Kowalczyk

Przyjmujący: Damian Dobosz, Krzysztof Gibek, Daniel Grzymała, Patryk Łaba

Rozgrywający: Krzysztof Antosik, Dawid Wiczkowski

Środkowi: Jakub Abramowicz, Roman Oroń, Radosław Sterna

Libero: Mateusz Januszewski

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;