czwartek, 13 czerwca 2024r.

Podsumowanie Siedleckiej Ligi Biegowej (fotogaleria)

Po VI rundzie Siedleckiej Ligi Biegowej, 19 sierpnia na stadionie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Bolesława Prusa 6 odbyło się podsumowanie ligi.

Przypomnijmy, aby zostać sklasyfikowanym w Siedleckiej Lidze Biegowej, trzeba było przebiec trzy dystanse, za każdym razem na innej rundzie. Im mniejszy czas łącznym tym wyższe miejsce.

Podczas podsumowania zostały rozdane statuetki, nagrody rzeczowe i pieniężne w kat. OPEN oraz WIEKOWYCH. Podium wyglądało następująco:

W kategorii OPEN zwycięzcami wśród mężczyzn zostali:

  • 1 miejsce – Łukasz Staniak – 30:38,48
  • 2 miejsce – Mateusz Kierzkowski – 31:11,18
  • 3 miejsce – Tomasz Skóra – 32:56,86

Kategoria OPEN kobiet :

  • 1 miejsce – Joanna Hapunowicz – 35:34,97
  • 2 miejsce – Julita Łubianka – 37:23,20
  • 3 miejsce – Agnieszka Ślebzak – Kołtuniak – 39:22,91

Kategoria do 14 roku życia mężczyzn

  • 1 miejsce – Szymon Marciniak – 7:43,40
  • 2 miejsce – Paweł Giereło – 7:52,57
  • 3 miejsce – Bartosz Drążkiewicz – 8:33,95

Kategoria do 14 roku życia kobiet

  • 1 miejsce – Wiktora Gwiazdecka – 7:39,12
  • 2 miejsce – Zosia Myślińska – 8:24,46
  • 3 miejsce – Sylwia Jastrzębska – 8:31,81

w kategorii 15-18 na podium stał:

  • 1 miejsce – Maciej Walasek – 34:10,01

kategoria  19-39 mężczyzn

  • 1 miejsce – Michał Bartoszuk – 34:58,66
  • 2 miejsce – Łukasz Semeniuk – 35:10,44
  • 3 miejsce – Mariusz Kusio – 35:35,88

Kategoria 19-35 kobiet

  • 1 miejsce – Wioletta Nowosielska -43:04,21
  • 2 miejsce – Anna Maliszkiewicz – 46:36,52
  • 3 miejsce – Magdalena Kosmalska – 53:24,20

Kategoria 36-50 mężczyzn

  • 1 miejsce – Paweł Jastrzębski – 33:23,64
  • 2 miejsce – Krzysztof Kuźma – 35:12,39
  • 3 miejsce – Leszek Kander – 36:34,50

kategoria 36-50 kobiet

  • 1 miejsce – Adrianna Skóroś – 44:03,33
  • 2 miejsce – Dorota Stańczuk – 45:37,19
  • 3 miejsce – Katarzyna Kopańska – 45:42,63

kategoria 50+ mężczyzn

  • 1 miejsce – Roman Stefaniuk – 40:05,02

kategoria 50+ kobiet

  • 1 miejsce – Henryka Siwik – 47:34,12
  • 2 miejsce – Jolanta Zapałowska – 51:12,88

Pełne wyniki można znaleźć na stronie zlotekolce.siedlce.pl w zakładce „wyniki”.

 

źródło;własne:foto;własne

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;