czwartek, 20 czerwca 2024r.

Dobre przetarcie zawodników Rawy przed nartorolkowym Pucharem Polski

Liczna grupa zawodników UKS Rawa Siedlce wzięła udział w V Biegu Jaćwingów, który odbył się w Gołdapi. Siedlczanie stawali na podium.

19 sierpnia w Gołdapi rozegrano piąte zawody z cyklu „Bieg Jaćwingów”. Wśród licznego grona startujących, byli podopieczni Grzegorza i Marii Staręgów z UKS Rawa Siedlce.

Do ostatnich metrów o zwycięstwo na dystansie 25 km wśród seniorów walczył Arkadiusz Posiadała. Ostatecznie lepszy okazał się Krzysztof Małkiński (48.23), zaś siedlczanin zajął drugą pozycję ze stratą jednej sekundy. W pierwszej dziesiątce znalazł się inny reprezentant Rawy, Piotr Sobiczewski, plasując się na 6 pozycji. Trzecią kobietą na mecie była siedlczanka Joanna Bronisz.

WYNIKI SENIOR

W kategorii juniorów, którzy rywalizowali na dystansie 8 km, zwyciężył Piotr Jarecki z klubu SPEED Jasło, a drugą pozycję zajął Michał Okniński z Siedlec. Tuż za pierwszą trójką finiszował kolejny siedlczanin Igor Kowalski. To nie koniec dobrych rezultatów naszych zawodników. Pierwszą kobietą na mecie była Rozalia Prekurat, która w kategorii open zajęła miejsce piąte. Drugą lokatę w rywalizacji kobiet wywalczyła Dominika Krajcer (10 w open), natomiast trzecia była Klaudia Radomyska (13 w open).

WYNIKI JUNIOR

 

źródło: własne / skipol; foto: zmierzymyczas.pl

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;