Medalowe dokonania zawodników WLKS w Igrzyskach LZS

Lekkoatleci, sztangiści i zapaśniczki WLKS Siedlce-Nowe Iganie w finale centralnym Ogólnopolskich Igrzysk LZS zdobyli kilka medali. Przedstawiamy tych szczęśliwców.

LEKKA ATLETYKA

W biegu na 400 metrów w kategorii U-18 drugie miejsce zajął Jakub Duch (51,87).

Krystian Mikulski był trzeci w rywalizacji pchnięcia kulą w kat. U-20. Jego wynik to 15.66 m. Julia Księżopolska również cieszyła się z brązowego medalu. Zawodniczka WLKS startowała w biegu na 400 metrów U-18 (1.01,80).

ZAPASY

W zmaganiach na zapaśniczej macie reprezentanci WLKS mogą się pochwalić dwiema zdobyczami medalowymi. Złoty medal w kat. 65 kg wywalczyła Magdalena Kisielińska, zaś srebrny krążek zawisł na szyi Elwiry Sprzonczak walczącej w kat. 50 kg.

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

Na starcie stanęło czworo sztangistów WLKS Siedlce-Nowe Iganie. Najlepiej z nich wypadła Elżbieta Uziak, zajmując w kat. +75 kg drugie miejsce (191 kg w dwuboju = 86+105). Na trzeciej pozycji uplasował się jedyny z przedstawicieli klubu SKS Feniks Siedlce (również zrzeszonego w LZS) Sebastian Protasiuk startujący w kat. 94 kg (256 kg w dwuboju = 116+140).

Czwarta lokata w kat. 63 kg przypadła Katarzynie Borkowskiej (122 kg w dwuboju = 54+68), zaś na szóstym miejscu w kat. 58 kg sklasyfikowano Zuzannę Najmołę (94 kg w dwuboju = 42+52).