wtorek, 16 lipca 2024r.

Skoczek Siedlce rywalizował w Mistrzostwach Polski

W dniach 1-9 września w Jastrzębiej Górze rozgrywane były Drużynowe Mistrzostwa Polski – II liga 2018. W zawodach udział wzięli zawodnicy Skoczka Siedlce.

W rozgrywkach wzięło udział 37 zespołów z całej Polski m.in. spadkowicze z I ligi, mistrzowie poszczególnych województw, jak również zespoły dotychczas grające w II lidze. Team z naszego miasta startował jako Mistrz Województwa Mazowieckiego (III liga). Skoczek zawody rozpoczął fatalnie i spadł na ostatnie miejsce w tabeli. W 5 rundzie szachiści Skoczka pauzowali. W dalszej części siedlczanie wzięli się do pracy i odnieśli wszystkie zwycięstwa. Ostatecznie drużyna z naszego miasta zajęła 18 miejsce.

Skoczek Siedlce wystąpił w następującym składzie:

  • Marek Kosiorek
  • Marcin Myć
  • Andrzej Czapla
  • Adam Łukasik
  • Sławomir Kurpiewski
  • Patrycja Waszczuk

Wyniki Drużynowych Mistrzostw Polski – II liga 2018

 

źródło i foto: Skoczek Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;