Podział punktów w Mińsku Mazowieckim

Pojedynki ligowych rywali. Znamy pary półfinału okręgowego Pucharu Polski

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego zremisowali w Mińsku Mazowieckim z Mazovią 1:1. Bramkę dla Pogoni zdobył Bartosz Kryszczuk.

Zespół biało-niebieskich na mecz z Mazovią wzmocniony został pięcioma zawodnikami z II-ligowej drużyny. W meczu nie zagrał Przemysław Rodak, który pauzuje za czerwoną kartkę.

W spotkaniu grę prowadził zespół Mazovii, zaś rezerwy Pogoni ograniczyły się do kontrataków. W 37 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze po strzale Mikołaja Tokaja z 20 metrów. Pięć minut później siedlczanie wyrównali po bardzo dobrej, zespołowej akcji, dograniu Kuby Jóźwiaka i strzale Bartosza Kryszczuka.

Po zmianie stron gra wyglądała podobnie. Oba zespoły mogły zdobyć gole, lecz piłka nie znalazła drogi do siatki. Ze strony Pogoni mieli okazje Jóźwiak, Kryszczuk, Sebastian Bober i Karol Grochowski.

W Mazovii zagrali byli Pogoniści: Karol Budzikur, Jarosław Krajewski i Mateusz Janusiewicz. Mińską drużynę trenuje duet trenerski, który kiedyś reprezentował siedlecką Pogoń: Robert Gójski i Robert Stelmach.

PLANY POGONI II

Następne spotkanie Pogoń II zagra na własnym boisku, w niedzielę 16 września o 11:00 z MKS Przasnysz.

15.09.18, 16:00 – Mińsk Mazowiecki

IV liga: Mazovia Mińsk Mazowiecki – Pogoń II Siedlce 1:1 (1:1)

Bramki: Mikołaj Tokaj 37 – Bartosz Kryszczuk 42

Mazovia: 12. Karol Budzikur – 18. Dawid Matak, 4. Alan Grabek, 14. Jarosław Krajewski, 13. Michał Herman – 10. Mateusz Janusiewicz, 20. Mikołaj Tokaj, 7. Bartosz Malesa (46, 77. Daniel Żurawski), 29. Konrad Biesiada (46, 8. Piotr Parobczyk), 17. Jakub Teodorski (74, 27. Jakub Zatorski) – 19. Michał Bondara (74, 11. Rafał Słowik)

Pogoń II: 95. Piotr Smołuch – 23. Piotr Ceranka, 10. Lucas Guedes, 15. Paweł Łydkowski, 14. Michał Markiewicz – 21. Krystian Zbieć (74, 13. Karol Grochowski), 8. Tomasz Górski, 99. Dominik Barciak, 9. Sebastian Bober, 11. Kuba Jóźwiak – 18. Bartosz Kryszczuk (85, 25. Maciej Litwiński)

Żółte kartki: Piotr Parobczyk 82 – Krystian Zbieć, Kuba Jóźwiak

Sędzia: Patryk Grzeszczak (Warszawa)