czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Zainaugurowali nowy sezon Siedleckich Biegów Górskich

Za nami pierwszy etap V edycji Siedleckich Biegów Górskich BGGB 2018. Prezentujemy komplet wyników.

Na głównym dystansie – 10 km najszybciej do mety dotarł Marek Mitrofaniuk z Yulo Run Team Siedlce (40.29). Drugie miejsce zajął Łukasz Kosieradzki, a trzecie Tomasz Skóra. Najlepszą kobietą okazała się Mariola Stasiewicz, która w klasyfikacji ogólnej była piąta.

W czołówce klasyfikacji końcowej biegu na 5 km znalazło się aż czworo zawodników Pogoni. Wygrał Kajetan Przestrzelski (18.57), wyprzedzając Bartosza Żuka, Kacpra Czapskiego i Joannę Hapunowicz (pierwszą wśród kobiet).

Rywalizacja w Nordic Walking to z kolei dominacja reprezentantów NoWi Siedlce. Zwyciężył Dariusz Borkowski przed Leszkiem Borkowskim, Krzysztofem Oknińskim i Alicją Słowińską (pierwszą wśród kobiet).