wtorek, 23 lipca 2024r.

Strzeleckie zawody w Siedlcach i we Wrocławiu

Z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, w Siedlcach zostały rozegrane otwarte zawody strzeleckie. We Wrocławiu z udziałem siedlczanek także rywalizowano na strzelnicy.

11 listopada na siedleckiej strzelnicy zorganizowano otwarte zawody strzeleckie z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości. Rywalizowano w dwóch konkurencjach: pistoletu sportowego i pistoletu centralnego zapłonu.

W obu konkurencjach triumfował Grzegorz Michalczuk (VIS Międzyrzec Podlaski). W strzelaniu z pistoletu sportowego drugie miejsce zajął Michał Zieliński, a trzeci był Rafał Oleszczuk. Najlepszą z pań okazała się ósma w kat. open Agnieszka Matejko (wszyscy SKSS Dragon Siedlce). W strzelaniu z pistoletu centralnego zapłonu ponownie drugi był Michał Zieliński, za to trzecie miejsce przypadło Wojciechowi Chruścielowi. W tej konkurencji również najlepiej strzelająca panią była Agnieszka Matejko (czwarta w kat. open).

Otwarte Zawody z okazji Dnia Niepodległości 2018


Podczas gdy w Siedlcach trwały zawody z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości, we Wrocławiu odbywały się Zawody Klasyfikacyjne – Memoriał Leopolda Kałuży. W stolicy Dolnego Śląska startowały czołowe zawodniczki SKSS Dragon. Tylko jednej zawodniczce udało się znaleźć w czołowej dziesiątce. Uczyniła to Kinga Kowalik (pistolet pneumatyczny juniorek) plasując się na piątej pozycji w Memoriale Leopolda Kałuży i będąc sklasyfikowaną na 9 miejscu w zawodach klasyfikacyjnych.

Zawody klasyfikacyjne

karabin pneumatyczny seniorek
11. Weronika Rosłon

karabin pneumatyczny juniorek
15. Kamila Stępniak
39. Gabriela Michalska

Pistolet pneumatyczny juniorek
9. Kinga Kowalik
18. Natalia Korneć
23. Julia Chwedczuk
27. Zuzanna Korzeniowska

Memoriał Leopolda Kałuży

karabin pneumatyczny seniorek
11. Weronika Rosłon

karabin pneumatyczny juniorek
12. Kamila Stępniak
49. Gabriela Michalska

Pistolet pneumatyczny juniorek
5. Kinga Kowalik
15. Natalia Korneć
19. Julia Chwedczuk
20. Zuzanna Korzeniowska

WYNIKI

źródło: własne / PZSS / SKSS Dragon Siedlce; foto: PZSS (Włodzimierz Gałecki)

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;