niedziela, 21 lipca 2024r.

Świąteczne Karty Podarunkowe od Agencji Rozwoju Miasta Siedlce

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce proponuje doskonały prezent na święta, którym jest specjalna Świąteczna Karta Podarunkowa.

Spraw swoim bliskim wyjątkowy prezent na Święta. Karty Podarunkowe Agencji Rozwoju Miasta Siedlce to trafiony prezent dla każdego. Podaruj wybranej osobie porcję zdrowia, aktywności, relaksu i rozrywki w jednym. ARMS proponuje dwa rodzaje kart o wartościach 30 i 50 złotych, dzięki którym można skorzystać z szerokiej oferty Parku Wodnego Siedlce oraz z obowiązkowej atrakcji sezonu zimowego – lodowiska przy ul. Prusa 6.

Pierwsza karta upoważnia do jednorazowego skorzystania ze strefy hali basenowej i saun przez 120 min. Ponadto otrzymujemy 45-minutowy seans w tężni solankowej oraz jednorazowe wejście na lodowisko bez limitu czasu.

Druga karta zawiera dodatkowo godzinę gry w kręgle, na które można wybrać się z całą rodziną lub grupą znajomych.

Z poszczególnych atrakcji można korzystać osobno, dowolnego dnia tygodnia, o wybranej porze, a przypominamy, że obiekty sportowe są dostępne aż siedem dni w tygodniu.

Kartę należy wykorzystać do końca lutego 2019 roku. Świąteczne Karty Podarunkowe są już do nabycia w kasie Parku Wodnego Siedlce oraz Ośrodka Sportu. Sprzedaż trwa do 23 grudnia 2018 roku. Liczba kart ograniczona.

 

źródło i foto: ARMS

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;